Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jízdní boj lightsaber

10. 7. 2011

Jízdní lightsaber boj byl vždy v případě Jedi bude muset použít své lightsabers v boji při jízdě na hoře jako tauntaun , nebo se zvyšoval na mechanické dopravní prostředky, jako přepadnout kole.V tomto druhu boje lightsaber, že Jedi normálně používat pouze jednou rukou, druhou rukou řízení hoře. To by typicky sestávat z jednoduchých útoků osopují založena na nepřátelské jednotky. Takové útoky jsou obvykle nízké výpady s lightsaber o úhlopříčce půlkruhový charakteru, jako Jedi, se na hoře, by přirozeně zvýšený ve vztahu k cíli. Tak tam byly některé společné rysy mezi jízdní lightsaber boje a vzdušné Trispzest lightsaber bojový systém, tím rozdílem, že v nasazeném boji lightsaber, Jedi měl mnohem méně svobody pohybu.Jedi také použít lightsaber diskvalifikovat jiné jízdní jednotky, které osopují buď na hoře, která byla účinná, zejména v případě, že nepřítel jednotka byla jízda na kole pera, nebo jezdec sám. Konečně by Jedi používat lightsaber odchýlit Blaster záběry a podobně, tak chránit sebe nebo sebe při jízdě na hoře.
Během bitvy o Geonosis , Anakin Skywalker skoky na dopravu zabavili v Padmé Amidala a používá tento způsob boje při jízdě mnoho bitvy droidy .V jeden z hlavních bitev Clone Wars , Yoda mohl být viděn na kybuck vést jeho armádu klonů a Jedi do boje. Yoda je kybuck se zúčastnil mnoha bitev.Během bitvy o Muunilinst , Obi-Wan Kenobi stál Durge jízdě pera kole, používat jeho lightsaber zničit Durge na pera.Yoda zabývá separatistickou armády zvyšoval na jeho kybuck během generální žalostný "odvážný pokus o únos nejvyššího kancléře Palpatina .V bitvě Utapau Obi-Wan Kenobi pronásledoval generál Grievous " kolo kolo jízda varactyl (pojmenovaný Boga ), za použití obecných vlastní electrostaff napadnout jeho wheelbike. Zatímco ne používat jeho lightsaber (který on ztratil), Obi-Wan se používají zaměstnanci v podstatě stejným způsobem, že by použil lightsaber.Jaden Korr , učně Kyle Katarn v Luke Skywalker je nové Jedi objednávky mohly být namontovány na tauntaun při zapojení snowtroopers na misi do Hoth .Na misi do Zonju V , Korr jel pera kole, byl napaden několika žoldáky na snášení, mnoho z nich zabil pomocí montáž lightsaber techniky boje.Další scéna z bitvy Utapau bylo v procesu v animace. Obi-Wan Kenobi začne honit generál žalostný je kolo na kole Boga , a on používá jeho lightsaber zničit dva droidy. Tato scéna nedělal to do filmu.Také, během bitvy Utapau , Obi-Wan Kenobi používá jeho Lightsaber blokovat nadcházející Blaster šrouby při jízdě Boga . To je další příklad toho, jízdní lightsaber boje.Ve Star Wars: Jedi Knight: Jedi Academy v misi Hoth je možné (díky použití síly rychlosti) k získání Tauntaun a používat jej v souboji s Alora , ale jako snížení obrazovky ukazují, Jaden Korr bojovat Alora pěšky bez ohledu na to, což znamená, to je non-kanovník.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Kontakt

star wars ředitel

swskola@seznam.cz

Mail listArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 27532
Měsíc: 119
Den: 7