Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vesmírné lodě

11. 7. 2011

Vesmírné lodě jsou ve světě Star Wars naprosto nepostradatelné. V době, kdy je vesmírné cestování bráno jako samozřejmost, to ani jinak nejde. Svou vlastní vesmírnou loď má kdejaký pašerák, stejně jako korporace gigantických rozměrů. Vesmírné koráby slouží jak k dopravě osob a nákladu z místa na místo, tak jako účinná součást válečné mašinérie. Celou galaxii brázdí miliony vesmírných plavidel. Ať už se jedná o malé jednomístné stíhače, či několika kilometrové nákladní koráby.

Jak už název slavné ságy napovídá, to co nás bude zajímat nejvíce jsou vesmírné koráby určené pro boj. V této sekci se tedy setkáte s plavidly, jež se objevily v některém ze slavných konfliktů. Dále se seznámíme podrobněji s loděmi, které vlastní vaši oblíbení hrdinové.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jedna z nejlepších hlídových a útočných stíhaček

(Bane, 18. 7. 2011 23:35)

V galaxii v době republiky a impéria byla považovaná za jednu z nejlepších hlídových a útočných stíhaček Slave I modifikovaný Firespray-31 Janga Fetta později Bobi Fetta. Byla vyrobená v systému Kuat, ale Slave I byl prototyp policejního vozidla z asteroidového vězení Oovo IV.

 

 

Kontakt

star wars ředitel

swskola@seznam.cz

Mail listArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 21214
Měsíc: 139
Den: 13